Lepší je opotřebovat se, než zrezivět...
ÚVOD | ROHÁČE | FÓRUM | SPOLUPRÁCE | ZAJÍMAVOSTI | FILMY | FOTOGALERIE | VZKAZY | BERNARTWOOD

Startuje NOVÝ SERVER věnovaný horolezeckým a dobrodružným filmům - WWW.BERNARTWOOD.CZ

Petr Pavlíčekzobrazeno: 47913x

Petr Pavlíček - (* 3. 9. 19**)

Jsem kameraman, fotograf, snad mohu říci dobrodruh, dlouholetý extrémní vyznavač bojových umění a mnoha sportů, obdivovatel Přírody, severských pustin a hor... a především pro mnoho "normálních" lidí nenormální týpek s věčnou duší zlobivého dítěte, milující a potřebující POHYB a SVOBODU... Věci si dělám po svém, což s sebou občas nese samozřejmě i mnoho problémů... :-)

Od roku 2001 jsem se věnoval tvorbě horských propagačních filmů, kompletní tvorbou průvodců po horách na CD-ROM, fotografování a expedicím. Zároveň jsem v rámci finančních a časových možností realizoval "nezávislé" hrané filmy. Jejich tématikou jsou hory, bojová umění s prvky horroru, a hlavně s nekonvenčními pohledy na nejhlubší, často velice temné nitro člověka. Svým způsobem se jedná o nezařaditelný, často dosti šokující žánr. Věřím, že způsobů, jak něco vyjádřit, je mnoho. V této u nás zcela nedostatečně rozvíjené tvorbě v kombinaci s co nejoriginálnějším filmovým zpracováním, vidím svůj směr!!!

Poslední roky snažím vytvořit podmínky, abych už nemusel dělat komerci pro věci, které jsem vždy chtěl dělat. Od podzimu 2006 se mi to konečně daří, mohu se již věnovat pouze expedicím, focení a natáčení dokumentů. V listopadu 2006 jsem byl po 4 letech neskutečných obtíží na úspěšné operaci zničeného kotníku, po doléčení se chci vrátit k bojovým uměním. Mým hlavním cílem jsou však nezávislé hrané filmy, ve kterých uplatním všechny své přednosti.
Momentálně dokončuji projekt k realizaci nesmírně náročného, již přes 5 let zrajícího filmu, který nebude mít v relativně jednotvárné české tvorbě obdoby!Je docela těžké psát o sobě a přitom nezklouznout k přílišnému subjektivizmu nebo dokonce samochvále... Proto si další text raději ještě nechám projít hlavou, myslím, že i tento web řekne dost:-)

Jedno však vím jistě... Neumím a nechci se zařadit do naší dosti zkažené konzumní společnosti, a proto neustále hledám cestu, jak se co nejvíce přiblížit ke svým velice neskromným dětským snům. Protože podle mě vzdát se svých snů, to je jako pohřbít své přirozené já... NEVER!

Kromě mota v hlavičce tohoto webu je mi hodně blízké ještě jedno...

Všichni musíme zemřít! Ne každý však skutečně žije... (W.Wallace)POKUD MÁTE ODVÁŽNÉ PLÁNY NEBO SNY VE FILMOVÉM OBORU, ALE NEMÁTE ŽÁDNÉ ZKUŠENOSTI, NEMÁTE TECHNIKU NEBO PROSTĚ NEVÍTE JAK NA TO, ZKUSTE SE MI ZCELA NEZÁVAZNĚ OZVAT NA BERNARTWOOD@SEZNAM.CZSouvisející:

O studiu
Fotky z natáčení
Videotvorba a služby
Petr Pavlíček
Produkty
Kontakt


_____________________________

ZNĚLKA BERNARTWOOD _____________________________

JAK TO VŠE ZAČALO _____________________________

SÁM ZASNĚŽENÝM NORSKEM _____________________________

ZATRACENÉ VOLÁNÍ TATER _____________________________

HLEDÁM DOBRODRUHA
_____________________________

STÍN VLKA - akční videoukázka _____________________________


_____________________________Tajemné hory na severu Moravy. Nechte se unést poslední výspou nekomerční Přírody u nás - RYCHLEBY-JESENIKY

Copyright © 2005, všechna práva vyhrazena. Webdesign Michal Škrabálek. Přebírání materiálu není dovoleno bez předchozího svolení.
Tento web běží na redakčním systému CalmCube. v1.023 (ArtCube) | 27219294 návštěv | 5898753 unikátních návštěv | 17 lidí online